O nas...

Więcej o Gastro Tarniowy

Dla nas najważniejszy jest Klient

Od początku swojej działalności jesteśmy prężnie działającą grupą ludzi w sektorze rynku HORECA. Nieustannie zdobywamy cenne doświadczenie. Dokładamy wszelkich starań, aby być dla Państwa solidnym i rzetelnym partnerem biznesowym. Podejmując współpracę z naszą firmą zyskują Państwo nie tylko niezawodny sprzęt gastronomiczny oraz funkcjonalne urządzenia, ale również gwarancję doskonałej jakości i profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych.

W ofercie naszej znajdziecie Państwa bogatą gamę urządzeń wykonanych ze stali nierdzewnej, zgodnych z międzynarodowymi standardami HACCP oraz przystosowanych do pracy w szczególnie intensywnej eksploatacji.

Wyczuleni na potrzeby i wymagania Klientów polecamy sprawdzony sprzęt wielu znanych i renomowanych producentów polskich jak i zagranicznych.

 

Historia

 • od 2009 roku wspiermay gastronomię

  Historia Gastro-Tarniowy rozpoczęła się w maju 2009 roku. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku w profesjonalną obsługę w zakresie projektowania i doradztwa techniczno – handlowego przy wyposażaniu obiektów zbiorowego żywienia oraz serwisu urządzeń.

Sukces Gastro Tarniowy

 • nastawienie na Klienta

  Dlaczego nasza firma stale się rozwija niezależnie od koniunktury?

  • DAJEMY KLIENTOM NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA,
  • OFERUJEMY ROZWIĄZANIA KORZYSTNE DLA KLIENTA, NIE PATRZĄC NA MAKSYMALIZACJĘ NASZEGO ZYSKU,
  • BUDUJEMY DŁUGOTRWAŁE RELACJE,
  • OPTYMALIZUJEMY KOSZTY KORZYSTAJĄC Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA.